KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 3967340
nr 396 7340
Pastell
"sångarprinsen", 1800-tal, 70x50
Utrop:
1.500 kr
Såld:
6.700 kr
måndag 13 februari 2006
1.000 kr
4.200 kr
3.000 kr
4.000 kr
5.100 kr
5.200 kr
4.200 kr
5.500 kr
6.600 kr
6